O Green SPA

Green SPA powstało z myślą o ludziach potrzebujących relaksu i odpoczynku od codziennych obowiązków i ciągłego pośpiechu. Stres negatywnie wpływa na organizm oraz może być przyczyną wielu schorzeń. Po ciężkim i stresującym dniu mięśnie stają się napięte i obolałe. Wtedy Green SPA służy fachową pomocą. Masaż relaksacyjny pozwoli odzyskać Ci siły witalne i spokój ducha, bo tylko harmonia tych dwóch składowych gwarantuje zdrowie. 

Udało nam się stworzyć przytulne miejsce blisko centrum Wrocławia. Kameralny nastrój pomaga się wyciszyć i zrelaksować. Pobyt w Green SPA to wspaniały sposób spędzenia czasu z bliskimi, pomysł na popołudnie w mieście lub oryginalny prezent dla ukochanej osoby. 

Staramy się żyć zgodnie z naturą, dlatego Green SPA bazuje wyłącznie na naturalnych liniach kosmetyków.

masaż wrocław - logo

NASZ ZESPÓŁ

One dbają o jakość naszych usług!

Ewelina Laskowska mgr fizjoterapii, technik usług kosmetycznych

Studia licencjackie ukończyła na kierunku Fizjoterapia w Wyższej Szkole Fizjoterapii Andrzeja Czamary we Wrocławiu. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Fizjoterapia na studiach magisterskich. Ukończyła również Policealne Studium Kosmetyczne M. Daleckiej na kierunku Odnowa biologiczna ze specjalizacją Manager SPA.

W czasie kilkuletniego zdobywania doświadczenia ukończyła kursy: