O nas

O Green SPA

Green SPA powstało z myślą o ludziach potrzebujących relaksu i odpoczynku od codziennych obowiązków i ciągłego pośpiechu. Stres negatywnie wpływa na organizm oraz może być przyczyną wielu schorzeń. Po ciężkim i stresującym dniu mięśnie stają się napięte i obolałe. Wtedy Green SPA służy fachową pomocą. Masaż relaksacyjny pozwoli odzyskać Ci siły witalne i spokój ducha, bo tylko harmonia tych dwóch składowych gwarantuje zdrowie. 

Udało nam się stworzyć przytulne miejsce blisko centrum Wrocławia. Kameralny nastrój pomaga się wyciszyć i zrelaksować. Pobyt w Green SPA to wspaniały sposób spędzenia czasu z bliskimi, pomysł na popołudnie w mieście lub oryginalny prezent dla ukochanej osoby. 

Staramy się żyć zgodnie z naturą, dlatego Green SPA bazuje wyłącznie na naturalnych liniach kosmetyków.

green

Nasz zespół

One dbają o jakość naszych usług!

Daria Występek mgr fizjoterapii, technik masażysta, instruktorka fitness

Magister Fizjoterapii w zakresie nauk medycznych, o zdrowiu oraz o kulturze fizycznej. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Dodatkowo technik masażysta i instruktorka fitness. Z pasją prowadzi bloga o zdrowym odżywianiu i naturalnej pielęgnacji http://ekocentryczka.blogspot.com/

Ukończone kursy:

  • McKenzie- diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa.
  • Podstawowy i zaawansowany poziom aplikacji plastrów Kinesiotaping.
  • Masaż kamieniami, stemplami, bambusami, bańką chińską.

Wykonuje konsultacje oraz zabiegi z zakresu rehabilitacji kręgosłupa, profilaktyki przeciwbólowej i gimnastyki leczniczej.

Specjalizuje się w masażu- klasyczny, relaksacyjny, leczniczy, sportowy, odchudzający – bańką chińską, drenaż limfatyczny.

Ewelina Laskowska mgr fizjoterapii, technik usług kosmetycznych

Studia licencjackie ukończyła na kierunku Fizjoterapia w Wyższej Szkole Fizjoterapii Andrzeja Czamary we Wrocławiu. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Fizjoterapia na studiach magisterskich. Ukończyła również Policealne Studium Kosmetyczne M. Daleckiej na kierunku Odnowa biologiczna ze specjalizacją Manager SPA.

W czasie kilkuletniego zdobywania doświadczenia ukończyła kursy:

  • medycyna ratunkowa dla fizjoterapeuty,

  • masaż gorącymi kamieniami,

  • masaż bańką chińską,

  • masaż stemplami.